Jaro v družině

I přesto, že jsme si letošní zimy opět moc neužili, na jaro jsme se všichni už určitě těšili. Rychle jsme začali s přípravou výzdoby do oken. Nejdříve jsme si na žluto nabarvili archy papíru a poté sluníčka předkreslili. S vystřihováním nám pomohly maminky na školkové kavárničce a za to jim patří velký dík. Pak už zbývalo jen namalovat veselé obličeje a sluníčka se na nás smějí ze všech tříd.
Jeden z prvních teplých odpolední jsme využili k pěšímu výletu do Mukařova za papoušky. Papoušci Ara z velkých voliér byli asi ještě někde v zimním příbytku, ale spousta menších papoušků už hbitě poskakovala po kleci. Bílý Kakadu Pepík si nás zřejmě „pamatoval", protože nás hezky a zřetelně pozdravil: „Ahoj."
Nevynechali jsme ani Velikonoční trhy na Bělišti. Mimo nákupu velikonočních dekorací jsme se zaujetím sledovali výrobu skleněných zvířátek a ruční zdobení kraslic. Ve městě jsme se samozřejmě nezapomněli zastavit v cukrárně pro nějakou tu dobrůtku a cestou na autobus jsme si ještě stihli prohlédnout stavbu nového mostu.
Iva Jindráková

natěrači Čapkovi
Luboš s Tomášem
Gabče a Leušce to taky šlo výborně
Ať jsou co nejveselejší
Oko, tváře...
Žabka v lese k Mukařovu
Pepíku, pozdrav!
Ahoj !
Papoušek senegalský
Kakadu růžový
Jak ta krásná pírka dostat..
Pepíku, promluv ještě...
Asi bude od Ary
Vendulce se podařil super úlovek
Cesta domů kolem krmelce
Vyrábění na Bělišti
Malovaná vajíčka
K vajíčku jsme dostali i větvičku
Výroba skleněných figurek
Dinosaurus na přání
Nakoupeno
Tady byl nedávno most
Ale už se staví nový
logo

© Škola Huntířov