Slavnostní den pro děti

Úterní den přinesl do naší školy velikou změnu – místo školáků dorazili do školy bojovníci, princezny, indián a spousta dalších. Toto úterý bylo totiž v naší škole dnem Netradičního oblečení... Velká změna byla i v programu dne, kdy si děti klasicky nezasedly do lavic k učebnicím, ale užívaly si den plný zábavy. Vše to začalo velkým představováním masek, následovalo rozloučení s předškoláky a zpívání oblíbených písní a na konec nechyběla ani balónková diskotéka v tělocvičně, kde si všichni pořádně zatančili. Součástí slavnostního dne bylo i vyhlášení soutěže o Nevybíravého jedlíka.
S koncem dalšího pololetí přišlo i uzavření dalšího kola hvězdičkové soutěže. Erby našich rytířů byly hvězdičkami přímo přeplněny, a tak se všichni mohli vydat na veliký hvězdičkový trh. Tam děti měly možnost směnit hvězdičky získané svou pílí za nejrůznější hračky a odměny.
Odpoledne si pro školáky připravila překvapení paní asistentka, která dětem přinesla sladkou dobrotu a dětské šampaňské. Tím se s dětmi rozloučila. Od příštího roku bude působit na jiné škole a my jí společně s dětmi přejeme, ať se jí na nové škole daří.
                                                     Veronika Schovánková

logo

© Škola Huntířov