Advent ve škole

Vánoce jsou za dveřmi a příchod adventu přinesl do školy nemalé dění. Stromeček, ozdoby, čerti, koledy, ale i spousta dalšího nám zpříjemňuje to netrpělivé čekání na Vánoce.
Jednou z těch věcí je i náš speciální adventní kalendář, kdy každé ráno děti dostanou malý dáreček od jednoho ze spolužáků.
Dílnička na věnce zase přilákala tvořivé děti a maminky. Lepilo se, vázalo se, stříhalo se a nakonec si domů každý odnesl svůj vlastní věnec.
Školáci nemohli chybět ani u rozsvěcení huntířovského stromečku, u kterého zazpívali několik písniček a na závěr i pár vánočních koled, s kterými pomohli i diváci. Hned druhý den jsme tradičně přivítali Barborku, která dětem nadělila do punčoch spousty dobrot a zajímavých dárečků.
Také jsme vyrazili na malý výlet do Železného Brodu, kde jsme navštívili vánoční trhy na Bělišti. Tam jsme se ohřáli teplým moštem a smlsli si na výborných koláčích a někdo si domů odnesl i drobné dárečky. Do Vánoc zbývá už jen malá chvilka, ale i během té stihneme ještě spoustu zajímavých věcí, o kterých vám brzy zase napíšeme.                 Veronika Schovánková

1 Adventní nadělování
2 Adventní nadělování
3 Adventní nadělování
4 Adventní nadělování
5 Adventní nadělování
6 Dílnička na věnce
7 Spolupracujeme
8 Tvoření věnců
9 Hotové věnce
10 Zpívání u stromečku
11 Zpívání u stromečku
12 Barborka - plné punčochy
13 Barborka
14 Vyprazdňování punčoch
15 Barborka 2
16 Barborka 3
17 Běliště 1
18 Běliště 2
19 Běliště 3
20 Běliště 4
logo

© Škola Huntířov