Sešli jsme se...

Letošní školní rok začal přesně 1. září. Ve škole se bude v tomto roce učit 5 dětí prvním rokem, 4 děti druhým rokem a 7 bude nejstarších – třeťáků. Nastala také změna v pedagogickém sboru a nová paní učitelka Ludmila Krupčíková pro děti připravila krásné obrázky na uvítanou. Pevně věříme, že vše zvládneme a užijeme si víceméně normální školní rok. A abychom vykročili správnou nohou... domluvili jsme si hned v prvním týdnu „Seznamovací čtvrtek". Hlavním cílem tohoto setkání bylo seznámení dětí a rodičů a díky společným zážitkům chceme přispět k budování dobrých vztahů a pohody.
Pobavili jsme se při sledování filmu „V hlavě" a možná i trochu pochopili, co se to s námi někdy děje... Všichni se s chutí zapojili do příprav svačin i večeře nebo do seznamovacích her venku. Ve výtvarné části všechny děti s paní učitelkou Lídou malovaly naši školu, ti starší pak společně ještě postavili krásnou mandalu a prvňáčci si zase vyzdobili tašky na cvičební úbor. Rodiče se dozvěděli všechno důležité na třídních schůzkách, a jak bylo vidět, s chutí si také pohráli. Děkujeme za příjemné setkání.
Druhý den ráno jsme ještě všechno „dožili" a už se těšíme na další společné dobrodružství. Na děti se přišly podívat paní učitelka Veronika s Adélkou, takže i pátek byl mimořádný. První týden utekl jako voda a bojím se, že s dalšími to bude zrovna tak...            Mirka Kopecká

1. září (1)
1. září (2)
1. září (3)
1. září (4)
1. září (5)
1. září (6)
1. září (7)
1. září (8)
1. září (9)
1. září (10)
co máme   V Hlavě
perníček od druháků 1
perníček od druháků 2
perníček od druháků 3
pekař dělá housky
už se těšíme
dozdobit...
komunikace 1
komunikace 2
jsem rád, že sedím vedle Tebe...
zdravá svačina
tvoření 1
tvoření 2
hotovo
všichni jsou spokojení
svou tašku si každý pozná
těšíme se na rodiče
Ubongo 1
Ubongo 2
My všichni
konečně večeře
jak si kdo ustele
ráno 1
ráno 2
ráno 3
a je zabaleno
krásná mandala
milá návštěva 1
milá návštěva 2
milá návštěva 3
logo

© Škola Huntířov