Jaro ve školce

První jarní den jsme přivítali, jak už je naší tradicí, v zeleném oblečení. Zazpívali jsme si jarní písničky a hráli jsme si na sluníčka. Při tanečku „Uvijeme věneček" jsme si zopakovali názvy kytiček, které můžeme venku na jaře pozorovat. Nechybělo ani tvoření, děti si domů odnesly zápich do květináče s motivem slepičky.
S předškoláky jsme si udělali výlet na velikonoční trhy na Běliště do Železného Brodu, kde jsme měli možnost vidět nevšední kraslice a spoustu dalších velikonočních ozdob.
V jarním duchu se nesly i dílničky, které jsme připravili nejen pro děti ze školky, ale i pro školáky a rodiče. Děti měly tři stanoviště, kde si mohly něco krásného s jarní tématikou vytvořit. Tentokrát bylo naše setkání ještě zpestřené o odměnu za splněné úkoly. Pokud děti zvládly vyrobit všechny nabízené výrobky, mohly si vytáhnout obálku štěstí, kde na ně čekalo malé překvapení. Dílniček se zúčastnily snad všechny rodiče a děti z naší školy, myslím, že jsme si toto příjemné odpoledne všichni užili. Iva Jindráková

Běliště (1)
Běliště (2)
Běliště (3)
Běliště (4)
Běliště (5)
Den v zeleném 1
Den v zeleném 2
Den v zeleném 3
Den v zeleném 4
Jaro v šatně
Dílnička 01
Dílnička 02
Dílnička 03
Dílnička 04
Dílnička 05
Dílnička 06
Dílnička 07
Dílnička 08
Dílnička 09
Dílnička 10
Dílnička 11
Dílnička 12
Dílnička 13
Dílnička 14
Dílnička 15
Dílnička 16
Dílnička 17
Dílnička 18
Dílnička 19
Dílnička 20
Dílnička 21
Dílnička 22
Dílnička 23
Dílnička 24
logo

© Škola Huntířov