2 jsou víc než 1, První

Dva jsou víc než jeden – první setkání
V úterý jsme v naší škole přivítali první čmeláčí návštěvu k projektu Dva jsou víc než jeden. Seznámili jsme se se dvěma z lodních důstojníků, kteří budou provázet celou naši námořní výpravu. Lodník Milan pro děti připravil spoustu her, na kterých si uvědomily, co je důležité pro zdar celé plavby – dohodnout se, kam plujeme, stanovit plán cesty, rozdělit úkoly, spolupracovat a pomáhat si. Lodník Zdenka zase s plavčíky vyrobila vizitky, abychom se lépe poznali a pomáhala všem s překonáváním nezdarů. Nejtěžším úkolem bylo seřadit se na lodním laně podle velikosti tak, aby nikdo nespadl do moře. Neméně práce nám ale dalo naučit se poslouchat, když mluví kapitán, a respektovat pravidla plavby. Na závěr programu jsme se naučili námořnickou písničku. Teď už můžeme vyplout na cestu za poznáním přírody a zajímavých lidí! AHOOOJ!

výroba vizitek
a vizitky v akci
pomáháme si...
Hlavně nespadnout do moře!
Nejmenšího až na kraj...
těžký problém...
Jak těžký problém zvládnout...
Co který plavčík umí...
Já vidím rozdíl!
Péťa  nám pomůže v přírodě
Kapitán má slovo
Fotíme pro partnerskou školu.
logo

© Škola Huntířov