2 jsou víc než 1, třetí

Dva jsou víc než jeden - třetí setkání
Tentokrát jsme návštěvu Zdeňky, Milana a Michala očekávali s ještě větším napětím, než jindy. Naši lektoři totiž tentokrát nepřijeli sami - na návštěvu do naší školy dorazily děti ze ZŠ Liberecká , aby doplnily naši lodní posádku. Počáteční ostych a obavy se začaly rozplývat při prvních seznamovacích hrách, a při hře na mořské dráčky už z nás byl tým. Společně jsme pak prozkoumali materiály, s kterými budeme v projektu dále pracovat a připravili z nich pro své kamarády malý dárek. Všichni si prohlédli výstavu kapsářů a začali jsme plnit první kapsičky. Na další přírůstky do lodního deníku už se těšíme do Jablonce, kde se setkáme příště, tentokrát i s rodiči - očekávejte pozvánku! :-) 

K. Pecinová

házíme si v kroužku
jak jen se jmenuje...
kamarádi Lukáš a Lukáš
Oki představí Péťu.
který dráček přijde o ocásek...
mořská bitva
draci v tandemu
dlouhý drak
Hádanka naslepo
voňavý vosk
Měří to 8 cm.
pomůžeme si
logo

© Škola Huntířov