2 jsou víc než jeden, 8.

Dva jsou víc než jeden – další setkání
V další části programu „Dva jsou víc než jeden" si děti z Huntířova a Jablonce prožily dva environmentální programy v přírodě. Na louce, v lese a v půdě pátraly po životě v jeho různých formách, prováděly pokusy, lovily a zkoumaly živočichy a jejich chování poznávaly prostřednictvím zábavných her. Bylo toho tolik, že by nám stránka nestačila, tak si raději otevřete galerii a dívejte se, stojí to za to! K. Pecinová
foto K. Pecinová, M. Řepík a M. Jelínek

půdní profil
vlastnosti půdy
průzkum živočichů na louce
hmyz
nasloucháme zvukům lesa
lesní příběh
pavouk budí respekt
luční lov
společná parta
do práce!
lesní svačina
vzácná chvilka pozornosti
zvuky žížalí
žížalí dálnice
studujeme stínky
hra na luční kobylky
kobylky - honička
mravenci na startu
orientace čichem
s padákem na louce
a už jsme pryč !
logo

© Škola Huntířov